Rozdělení prvňáčků na školní rok 2019/20

Vážení rodiče,

v příloze najdete rozdělení budoucích prvňáčků do tříd. Vyšli jsme vstříc všem požadavkům na spolužáky. Podařilo se nám  dodržet všechny vzájemné vazby a většinu vazeb, které byly jednostranné. Budoucí třídy 1.ročníku budou umístěny v prvním podlaží hlavní budovy školy.

Nový školní rok začne v pondělí 2.9.2019. Prvňáčky přivítáme v 8 h v prostorách školní jídelny. Nejprve budou děti odvedeny do jejich tříd k paní učitelce. Po krátkém seznámení k nim do tříd pozveme i rodiče. Zde obdržíte všechny potřebné informace. Dostanete dotazník pro rodiče, kde do konce týdne vyplníte informace o dětech pro naši databázi. Dále zde budeme vybírat příspěvek 500 Kč na Spolek při ZŠ Vinoř, ze kterého potom nakupujeme dětem sešity a další pomůcky. Příspěvek je dobrovolný (obvykle dávají všichni), v případě nezaplacení dostanete seznam sešitů a pomůcek, které budete muset dítěti opatřit. Pokud si chcete dotazník pro rodiče vyplnit předem, je dole v příloze. Seznam doporučených pomůcek je v příloze.

Potom si děti odvedete domů. Tento den školní družina pro prvňáčky není. Od 3.9. je družina i pro ně. Koncem září potom budou třídní schůzky. První den přijdou prvňáčci pouze s prázdnou aktovkou.

Přejeme, ať se jim v naší škole líbí.