Obsazení víkendů

Aktualizováno pro 2019/20, nové požadavky jsou průběžně doplňovány.

Září:
So-Ne 31.8.-1.9.          - goalball
Ne 15.9.                     - badminton GPC dospělí
Pá-Ne 20.-22.9.           - badminton camp M.Turoň (pá od 16 h)
So 28.9.                     -  goalball 8 - 18 h

Říjen:
Pá-Ne 11.-13.10.          - badminton  GPA dospělí (neděle do cca 17 h)
So 19.10.                    - badminton  OP U17
So 26.10.                    - badminton  družstva U15 (Prosek)


  

Listopad:
So 2.11.                       - badminton  U13 soustředění
Ne 3.11.                       - SOBSA stolní tenis 10 - 17 h
Pá-Ne 8.-10.11.            - badminton camp M.Turoň (pá od 16 h)
So 16.11.                     - badminton DHL
So 23.11.                     - badminton OP U13 (Prosek)
So 30.11.                     - badminton extraliga

Prosinec:
Ne 1.12.                     - badminton 1.liga
So 14.12.                   - badminton GPC dospělí



 

Leden:
Ne 5.1.                       - badminton GPC U19
Ne 12.1.                     - badminton GPC U13 (Prosek)
So 18.1.                     - badminton 2.regionální liga
Ne 19.1.                     - badminton 3.regionální liga
Pá 31.1.                     - badminton PTU - soustředění do 14 h

 

 

Únor:

So 8.2.                     - badminton GPC U19
So 15.2.                   - badminton GPC dospělí
Ne 23.2.                   - badminton 2.regionální liga
 


Březen:
So 7.3.                     - badminton p. Klement 14 - 17 h
Pá-Ne 13.-15.3.        - badminton camp M.Turoň (pá od 16 h)
Pá-Ne 20.-22.3.        - goalball
So 28.3.                   - badminton družstva U15 (Prosek)
Ne 29.3.                   - badminton GPC U17




 

Duben:
Ne 5.4                          - SOBSA badminton 10 - 17 h
Čt 9.4.                          - badminton PTU - soustředění do 14 h
Pá-Ne 17.- 19.4          - badminton extraliga finále play off
Pá-Ne 24.-26.4.          - badminton camp M.Turoň (pá od 16 h)
   
          

 

Květen:
So 9.5.                       - badminton družstva U11 (Prosek)
So-Ne 16.-17.5.          - badminton GPA U17
So 23.5.                     - badminton DHL

 
 

Červen: 
Pá-Ne 5.- 7.6.            - badminton camp M.Turoň (pá od 16 h)
So 13.6.                      - badminton GPC U19   
Ne 14.6.                      - badminton GPC dospělí 

 

Červenec:                    
 

Srpen:
Po-Pá 3.- 7.8.            - badminton soustředění M.Turoň
Po-Pá 10.- 14.8.        - badminton tábor M.Turoň
Po-Pá 17.-21.8.         - badminton soustředění M.Turoň