Nástup žáků do základní školy po prázdninách

Nový školní rok zahájíme ve čtvrtek 1.9.2022 v 8 h. Prvňáčky přivítáme ve školní jídelně, ostatní děti ve svých třídách. První školní den mohou žáci do školy výjimečně bez přezutí. Rodiče nových prvňáčků měli v červnu schůzku s budoucími učitelkami svých dětí, kde obdrželi všechny potřebné informace - jsou i na webu.

První den končí žáci do 9 h, potom odcházejí domů. Pro žáky 2. a 3. ročníku už bude od 9 h fungovat školní družina (ne ranní) v normálním rozsahu. Pokud pošlete dítě do družiny, vybavte ho větší svačinou, 1.9. jídelna pro žáky ZŠ nevaří. V pátek 2.9. a v pondělí 5.9. budou žáci ve svých třídách, družina i jídelna fungují normálně. První stupeň končí po 4. vyučovací hodině, druhý stupeň po páté. Od úterý 6.9. bude výuka podle rozvrhu.

Hezké prázdniny, užijte si je ve zdraví a 1.9. se na všechny těšíme.