Listopad 2023

Co nás čeká po podzimních prázdninách? 6. listopadu se 8.B vypraví na Vyšehrad, 2.C a 3.B vyrazí do divadla U Hasičů na představení Brouk Pytlík.

Hned následující den se koná pravidelné setkání zástupců 4.-9. tříd s metodičkou prevence a výchovnou poradkyní, kde děti mohou komunikovat své problémy, připomínky a nápady.
12. listopadu vyráží třída 6.D zhlédnout večerní představení Studia DVA – muzikál Saxana.
Ve čtvrtek 9. a v úterý 14. listopadu se všichni třídní učitelé zúčastní seminářů týkajících se vedení třídnických hodin. Oba dny odpadne odpolední vyučování. 21. listopadu se koná čtvrtletní pedagogická rada a po ní následují třídní schůzky. Pro 3.ročníky na Vinořském náměstí začínají schůzky v 17 h, 1., 2. a 4. ročníky v Prachovické ulici v 17:30 h, v ostatních ročnících začínají schůzky v 18:00 h.
23.-25.listopadu se v Kongresovém centru koná veletrh středních škol Schola Pragensis, na který již tradičně vyráží ve čtvrtek 23. žáci osmých ročníků a v pátek 24. deváťáci. Na veletrhu mohou navštívit stánky škol, které je zajímají, setkat se se studenty a vyučujícími a dozvědět se podrobnosti o vybraných školách.
Třídy 2.C a 3.B navštíví 24. listopadu představení Vánoční poutník v divadle U Hasičů, 27.11. je ve škole čeká dílnička malování na hedvábí. 29. listopadu se 7.B vypraví do Krokodýlí ZOO.
V průběhu listopadu se také ve škole začneme chystat na vánoční trhy, které se uskuteční 13. prosince. Třídy, které se rozhodnou do akce zapojit, zasvětí listopad přípravám. Vánoční trhy jsme v naší škole pořádali v roce 2013, 2014 a naposledy v roce 2018. Akce se tehdy setkaly s poměrně velkým ohlasem. Rádi bychom na tuto tradici navázali, těšíme se na milé neformální setkání s dětmi a jejich rodiči v předvánoční atmosféře.