Den bez tašek

Ve středu 21. února na naší škole proběhl „Den bez školních tašek“. Úkolem žáků bylo přinést si učení v čemkoliv jiném, než je školní taška. Mnoho žáků se toho chopilo velmi originálně. Na chodbách byly viděny např. přepravky na domácí mazlíčky, nákupní košíky, dětské kočárky, kufry, spacák nebo také hrnec. Následně proběhlo hlasování o nejoriginálnější nápad. Děti za své favority zvolily dva žáky z 9.D, kteří si své učení vozili v nákupním košíku. Na druhém místě skončil žák k 9.B a jeho kryt od počítače a na třetím žák z 8.A s basou od piva. Vítězové byli odměněni něčím sladkým na zlepšení dne. Nyní v březnu nás čeká „Předvelikonoční týden“, takže doufáme, že se žáci opět chopí této výzvy s nadšením.