Pohár rozhlasu

Ve dnech 26.4 a 27. 4. 2023 se konaly atletické závody na FZŠ Chodovická. První den se atletických závodů zúčastnili vybraní žáci osmých a devátých tříd a žákyně šestých a sedmých tříd. Druhý den to bylo naopak závodili chlapci šestých a sedmých tříd a dívky osmých a devátých tříd.

Chlapci závodili v disciplínách: běh 60m a 1500m, dálka, výška a vrh koulí.

Dívky závodily v disciplínách běh 60m a 600m, dálka, výška a hod kriketovým míčkem.

I přes velkou snahu našich žáků a žákyň se žádnému z týmů nepodařilo probojovat do krajského kola. Kluci z osmých a devátých tříd skončili těsně za postupovou pozicí na druhém místě, stejně tak i mladší chlapci z šestých a sedmých tříd. Děvčata z osmých a devátých tříd vybojovaly krásné třetí místo a žákyně ze šestých a sedmých tříd se umístily na místě čtvrtém.

Všichni zúčastnění podali výborné výkony a všem děkujeme za reprezentaci školy.