Školní rok 2014/2015

Na třídních schůzkách 19.3.2015 byli rodiče požádáni o vyplnění dotazníku, týkajícího se jejich spokojenosti s vinořskou školou. Získali jsme 334 odpovědí, spokojenost rodičů je vysoká. Děkujeme Vám za trvalou důvěru, kterou naší práci projevujete.

Podrobné výsledky (celkem včetně grafů, komentář a výsledky v jednotlivých třídách) jsou v příloze ve formátu xls. Pouze celkové výsledky a komentář jsou v příloze pdf.

Zároveň proběhlo dotazníkové šetření mezi žáky školy - 427 odpovědí. Podrobné výsledky jsou v příloze ve formátu xls.

Vyhodnocení obou dotazníků provedla zároveň paní Libuše Paterová, která pracuje jako analytička. Děkujeme za spolupráci a v příloze (formát ppt) uvádíme její interpretaci výsledků ankety.