Akademie čtvrtek 6.6.2013

Ve čtvrtečním druhém dílu školní akademie k výročí oslav 925 let Vinoře vystoupili žáci 2.A-C, 4.B, 5., 6.B, 7.B, 8. a 9.třídy. Pořadem v  režii paní učitelky Soni Tomkové nás provázeli výborní herci školního divadla Housle na stromě. Sál byl opět zcela zaplněn, diváci vytvořili dětem nádhernou kulisu. Děti se jim odvděčily bezchybnými výkony, představení bylo velmi pestré, včetně filmu o výuce angličtiny s rodilým mluvčím na naší škole. Poděkování patří opět všem učitelkám, které se podílely jak na nacvičování, tak na organizaci představení a všem účinkujícím i spolupracujícím dětem.  Znovu děkujeme  Centru Mariapoli za propůjčení  sálu a ostatních prostor.

Děkujeme všem, kteří formou dobrovolného vstupného přispěli. Výtěžek z obou akademií (po uhrazení nájmu je to 10.000 Kč) jsme poukázali ŽŠ Hořín na Mělnicku, která byla vytopena při povodních.

Těšíme se na další podobná setkání.

Všechny fotografie z představení jsou na  http://www.mlfoto.cz/tmp/20130606-skola-akademie-2.zip .