Školka v přírodě Kořenov

Zpráva 21.5.večer:     Dobrý večer,
i dnes nám počasí přálo, celý den krásně svítilo sluníčko. Dopoledne jsme se vydali na procházku po okolí naší chalupy. Cestou jsme zažili velké dobrodružství, když jsme museli překonat několik bažin, které byly po cestě. Po výtečné rajské omáčce, kterou jsme měli k obědu, a kterou vezeme domů i na tričkách, jsme kreslili ducha Jizerských hor - Muhu. Odpoledne  jsme se vydali hledat kameny k řece Jizeře a pomalovali jsme je dle naší vlastní, divoké fantazie. Po večeři nás čekal táborák, kde jsme si opekli buřtíky a nakonec perného dne nás čekala stezka odvahy, kterou všichni splnili na výbornou.

Zpráva 20.5.večer:     Dobrý večer,
všichni už spinkají v postýlkách, nikdo neplakal, všechny děti jsou moc statečné. Po příjezdu jsme se ubytovali, naobědvali a po poledním klidu jsme se vydali obhlédnout nedaleké hřiště. Před večeří si děti ještě pohrály před chatou a po večeři jsme kreslili pohledy domů. Před spaním jsme přečetli pohádku a pohledy. Těšíme se na zítřejší dobrodružství.

S pozdravem  I+B+L+P a děti

V pondělí 20.5. 2013 odjely naše předškolní děti do Kořenova, chaty SPORT – SKI na školku v přírodě. Při odjezdu nikdo neplakal, všechny děti rozloučení s rodiči nesly statečně a už se těšily na spoustu báječných zážitků, které je čekají.

V současné době máme zprávu o tom, že všichni šťastně dorazili na místo, venku je zataženo, ale neprší.