Přebor České obce sokolské v badmintonu

Badmintonisté Tomáš Panocha (8.B) a Adam Bhuiyan (7. tř.) vybojovali zlato a stříbro
O víkendu 8. - 9.11. 2014 se uskutečnil v tělocvičně naší ZŠ Přebor České obce sokolské v badmintonu v kategorii žáků do 13 a 15 let. Z našeho školního badmintonového kroužku, jehož hráči jsou registrováni pod TJ Sokol Radotín Praha Meteor, se zúčastnilo  12 badmintonistů, kteří sváděli statečné souboje s hráči z ostatních sokolských oddílů z různých koutů ČR.
Tomáš Panocha a Adam Bhuiyan na sebe narazili až ve finále celého turnaje a ve své kategorii do 15 let v něm předvedli vydařený zápas! Zlatou medaili si nakonec vybojoval Tomáš a Adam si odnesl krásné stříbro! Oba pak společně prošli bez zaváhání také všemi zápasy ve čtyřhře a získali tak další velmi cenné zlato!
Všichni ostatní bojovali ve svých zápasech také velmi statečně, ale na medaili už nikdo další  z kroužku nedosáhl.
Všem zúčastněným patří velké poděkování za reprezentaci školy a Tomáš s Adamem si zaslouží mimo to také obrovskou gratulaci!
Petra Cittová, učitelka, vedoucí kroužku badmintonu