Miranovy duby 2022 - XXXV.ročník

Miranovy duby 1.až 3.třída

Opět po roce nastoupily děti z prvního stupně na startovní čáru v lese na tradičním školním závodě v běhu s názvem Miranovy duby. V pondělí 19.9. startovaly děti z 1.-3.tříd. Počasí se naštěstí umoudřilo a zvládli jsme to bez deště.  Všechny děti běh zvládly, do cíle se dostaly všechny. Některé spokojené, jiné vyčerpané.
Velkou novinkou pro tento závod byly originální medaile navržené paní učitelkou Ivou Javorkovou a tisknuté na nových školních 3D tiskárnách. Moc děkujeme, medaile se moc líbily!

Miranovy duby 4.a 5.třída

V úterý 20.9.2022 pokračovaly závody v běhu, tentokrát na trať vyrazili žáci čtvrtých a pátých tříd. Počasí nám opět přálo, vypršelo se v noci a na závodech nám již nespadla ani kapka. Žáci si vyzkoušeli vytrvalostní běh na 920 metrů. Všichni, kteří se postavili na start bojovali do posledních metrů.
Opět se rozdávaly medaile vyrobené na nových školních 3D tiskárnách. Budeme se opět těšit na příští rok! Už teď můžete začít s tréninkem!

Eva Titěrová a Tereza Váňova

Výsledky v příloze.