Informace o školní družině 2023/2024

Ve školním roce 2023/2024 bude otevřeno sedm oddělení. Vychovatelkami jsou: Jitka Kuchlerová (vedoucí ŠD), Iveta Binderová, Soňa Červenková, Lenka Kosmannová, Kateřina Šottová, Hana Tupá a Hana Weishauptová.

Ranní družina začíná v 6.30 hod. v budově nové školy pro I. a II.třídy a v budově staré školy pro III.třídy

Děti I.tříd budou umístěny na nové škole a v přístavbě u školní jídelny.

Děti II.tříd budou umístěny v budově nové školy.

Děti III.tříd budou využívat prostory družiny pod zdravotním střediskem. Cestou na oběd si nechají aktovky ve družině a mohou se převléknout. Dále budou pokračovat na oběd. Vyzvedávat děti bude možné nejdříve ve 14.30 hod. a potom až do 17.00 hod. ve vstupní hale budovy prostřednictvím zvonku a kamerového systému. Děti, které půjdou po obědě domů, musí mít lístek od rodičů, aby si vzaly aktovku s sebou. Děti, které nebudou chodit do ŠD, můžeme na žádost rodičů převést na novou školu na oběd. Po obědě si je rodiče vyzvednou na vrátnici nové školy.

V budově nové školy funguje paní vrátná. V přístavbě si rodiče děti vyzvedávají prostřednictvím zvonku a kamerového systému. Odpolední provoz končí v 17.00 hod. v budově nové školy. Odchod ze ŠD je vždy možný po obědě do 13.00 h. nebo od 14.30 h. Rodiče se nahlašují u paní vrátné v šatně nové školy a vyčkají příchodu dítěte.

Žádáme rodiče, aby čekali před budovou školy.

Měsíční poplatek za ŠD činí 300 Kč. Platí se takto: 1200 Kč (září – prosinec) a 1800 Kč (leden – červen). Platba se provádí na účet školy. První platbu bude potřeba uskutečnit 2. a 3.týden v září. Děti se řídí pokyny vychovatelek a dodržují režim ŠD. Rodiče děti přihlašují a odhlašují písemně.

Ve dnech 4.9. – 6.9. budeme vybírat čestné prohlášení zákonných zástupců, kritéria pro přijetí a přihlášky do školní družiny.

Pro žáky 1. tříd bude školní družina v provozu od 5. září a pro žáky 2. a 3. tříd od 4. září.

Obědy: přihlašování a odhlašování si zařizují rodiče sami podle pokynů vedoucí školní jídelny. Prosíme rodiče, pokud mohou, aby volili obědy doma přes internet.

Telefonní spojení do ŠD (nová škola): 286 028 242

Telefonní spojení do ŠD (přístavba): 606 804 602