Důležité upozornění pro rodiče

Vážení rodiče,

v únoru začala probíhat kompletní rekonstrukce vývařovny školní jídelny. Zpočátku probíhali práce neohrožující provoz jídelny. Zhotovitel musí rekonstrukci dokončit do poloviny srpna. Aby mohl tento termín dodržet, je na týden 23.- 27.6.2014 vyhlášeno ředitelské volno. Vysvědčení rozdáme v pátek 20.6.2014. Děti z I.stupně (1.- 5.třída) se na poslední červnový týden mohou přihlásit do školní družiny, jídlo si ale budou muset vzít svoje s sebou. Provoz bude od 6:30 do 16:30 h, v pátek 27.6. do 12 hodin. Zjišťování zájmu probíhá (30.5.2014).

Informaci publikujeme ihned po dohodě harmonogramu prací se zhotovitelem, abyste mohli poslední červnový týden využít třeba při plánování dovolených. Děkujeme za pochopení.

A.Teller