2014/15 - Projekt "Brána jazyků otevřená" - Vánoce s rodilou mluvčí

Merry Christmas and a Happy New Year!

Po Halloweenu jsme se v hodinách anglického jazyka věnovali tématu Vánoc. Měli jsme to štěstí, že nám do hodiny přišla studentka Bethany Kaylor z Ohia, která s dětmi mluvila o tom, jak slaví Vánoce její rodina, na jaké pohádky se nejraději dívají, co rádi jedí a jaké tradice dodržují. Ptala se dětí, co si přejí najít pod stromečkem a naučila je i krátkou písničku o pomocníku Santa Clause, sobovi Rudolfovi. Přejeme Bethany šťastnou cestu domů a velmi děkujeme za návštěvu.
Je důležité, aby se děti setkávaly s rodilými mluvčími a naučily se nemít strach komunikovat. Pro žáčky je to vždy příjemným zpestřením hodin a pro nás vyučující je to dokonalý ukazatel, jak třída obstojí v praxi, ukazatel toho, co jsme děti naučili.

All the best for the coming year!
May all your dreams and wishes come true!   4.A