Florbalový turnaj

Ve středu 13. prosince se naši kluci z osmého a devátého ročníku zúčastnili florbalového turnaje, který se uskutečnil v naší tělocvičně. Přijeli k nám studenti ze Satalic, Letňan, a dokonce i z gymnázia Českolipská na Proseku a nebo třeba z Vysočanského gymnázia Josefa Seiferta. Vinořští kluci měli ve skupině ZŠ Satalice a ZŠ Tupolevova. V prvním zápase bohužel podlehli Tupolevce 1:3 a to hlavně kvůli ospalému začátku, kdy hned po první minutě utkání prohrávali 0:2. Na konečných 1:3 snižoval Petr Blažek. Druhý zápas byl jednoznačně v naší režii a Satalice jsme porazili 1:0 po krásném gólu Milana Jiroše. Ovšem ani to nestačilo na postup ze skupiny. Kluci děkují za podporu a doufají, že další turnaj bude lepší.

Sestava: Sládek – Bajer, Blažek, Budka, Jiroš, Volek, Merhaut, Pala, Novotný, Chaloupecký V., Klíma J., Kroutil