Fotbalový turnaj

Fotbalový turnaj se uskutečnil na FZŠ Chodovická dne 27.9.2022. Na turnaj byli vybráni žáci z osmého a devátého ročníku. Na místo konání turnaje jsme přijeli po deváté hodině, převlékli jsme se a šli se rozcvičit. Za naším panem učitelem Machkou přišel pořadatel a řekl, že postupuje první tým ze skupiny, a že první zápas odehrajeme v 11:00 se ZŠ Tupolevovou. Ještě řekl, že se jedna škola omluvila kvůli nedostatku hráčů, takže odehrajeme jenom dva zápasy. Jeden zápas trval 14 minut. Druhý zapas jsme odehráli se ZŠ Žernosecká. Oba dva zápasy jsme prohráli, takže jsme byli poslední ve skupině a nepostoupili jsme. Všichni jsme byli zklamaní z výsledků.

Sestava: Sládek – Matušinec, Štilec, Müller, Ledvina, Novotný – Pala, Budka, Bajer

Marek Müller 8.C