Čarodějnice – velcí pro malé

Děti ze 2. a 3. ročníků si v pátek 29. dubna užily čarodějnické dopoledne, které pro ně připravili žáci 9. tříd. Malé čarodějky a čarodějové přišli v kouzelných kostýmech a měli za úkol projít náročnou trasu. Ta měla 15 zastavení, například závodili na koštěti, lovili klíč ze slizu, probíhali pavučinou, proletěli se na kruzích jak netopýři či si museli zapamatovat zaklínadlo. Na závěr museli ještě vyluštit tajenku z runového písma. Komu se vše podařilo, mohl si vyzvednout drobnou odměnu. A zvládli to všichni!
O tom, že se všem akce líbila, svědčí slova Věry Bartůškové, třídní 2.C: „Chtěla jsem deváťákům moc poděkovat za dnešní akci. Bylo to fakt super! Děti nejvíce ocenily, že na ně byli "ty velký" hodní a že se jim nesmáli, když jim něco nešlo, a prý jim se vším pomohli. A přání bylo, aby takových krásných dní bylo ve škole ještě hodně!"