Vánoční trhy a kulturní vystoupení kroužků ve škole

Vážení rodiče a přátelé školy,

zveme Vás tímto na příjemný společný předvánoční podvečer, který proběhne v úterý 17.12.2013 v naší škole.
V prostorách školní jídelny se nejprve od 16.30 do 17.30 hod představí děti z kroužků flétny, kytary, sborového zpěvu, divadla a aerobiku. S hudebním vystoupením přijde také 8.B. Do hlediště tedy zveme rodinné příslušníky, aby se potěšili tím, co se jejich děti během pár měsíců naučily.
V 17.30 hod se otevře celá škola, která se tento večer promění na vánoční tržiště. Vaše děti budou nabízet u vyzdobených stánků své výrobky. Všechny zúčastněné třídy si se svou třídní učitelkou  připraví vlastní stánek a budou se těšit na vaši návštěvu. Výtěžek z prodeje použije každá třída po domluvě se svou třídní dle svého uvážení. Na našem školním vánočním trhu si můžete také zakoupit lístky do připravované tomboly a již od 18.00 hod si šťastní výherci  začnou s nedočkavostí vyzvedávat své výhry. Utržené peníze se použijí na nákup nových knih do školní knihovny. Po velkých nákupech na školním tržišti můžete přijít posedět a popovídat si s přáteli do školní jídelny, kde na vás čeká malé občerstvení. Sám šéfkuchař připraví mistrovsky ochucené svařené víno pro rodiče, pro děti vánočně voňavý čaj.

Rádi bychom společně s vámi vytvořili pohodovou atmosféru a ukázali tak dětem, že i školní budova může mít své kouzlo. A to samozřejmě nejen o Vánocích.