Atletika - Pohár rozhlasu - 2. den

Ve čtvrtek 27.4.2023 se mladší žáci (6. a 7.třída) a starší žákyně (8. a 9.třída) zúčastnili tradičního atletického závodu družstev s názvem Pohár rozhlasu. Závody proběhly na atletickém hřišti FZŠ Chodovická.

Sportovci závodí v základních atletických disciplínách 60 m, 1000 m, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí a štafetě. Každý výsledek jednotlivce se přepočítá na body. Zvítězí škola s nejvyšším počtem bodů. A naši závodníci si rozhodně nevedli špatně. Starší žákyně, ve složení Rejtharová, Pilná, Wienerová, Maťátková, Baladová, Průchová, Spurná, Rubešová, Důmová, Špačková braly konečné 3.místo. Mladší žáci ve složení Minha, Grochál, Klíma, Čtvrtečka, Votava, Peter, Press, Palko, Rosypal přivezli pro naši školu celkové 2.místo.