Neváhejte využít finanční příspěvek MHMP

Vážení rodiče,

dle usnesení MHMP Vám nabízíme možnost požádat o finanční příspěvky v rámci Opatření ke zmírnění dopadů inflace na domácnosti v Praze. Opatření se vztahuje pouze na děti s trvalým bydlištěm na území hlavního města Prahy ke dni 30. 3. 2023.

V příloze číslo jedna naleznete formulář žádosti o prominutí stravného, školkovného nebo platby za školní družinu na měsíce duben až červen (mohou požádat i rodiče, kteří již mají zaplaceno, částka za tyto měsíce jim bude následně vrácena na účet jako přeplatek). O prominutí v rámci těchto opatření mohou žádat pouze rodiče, kteří splňují alespoň jednu z podmínek uvedených v žádosti.

V příloze číslo dvě naleznete formulář žádosti o příspěvek z fondu solidarity (žádat mohou všichni rodiče, jejichž dítě má trvalý pobyt v Praze). Máte možnost požádat zejména o příspěvek na úhradu pomůcek ve výši 600 Kč (do současnosti jste platili prostřednictvím Spolku). Dále máte možnost požádat o příspěvek na školu v přírodě. Pro přidělení příspěvku je nutné POUZE PODAT ŽÁDOST. Výše příspěvku bude uvedena v rozhodnutí, dle konečného počtu žadatelů, maximálně do výše 95%.

Do zdůvodnění žádosti napište: Žádám o příspěvek na úhradu pomůcek ve výši 600 Kč (týká se všech) a o příspěvek na školu v přírodě (týká se rodičů, jejichž děti jedou na ŠVP) ve výši ….. Kč (uveďte cenu ŠVP).

Žádosti je nutné odevzdat nejpozději ve čtvrtek 30. 3. 2023 třídnímu učiteli osobně nebo prostřednictvím dítěte nebo prostřednictvím datové schránky školy ID: 3egmgqb

Děkujeme všem rodičům za spolupráci a věříme, že požádáte v co nejhojnějším počtu, zejména příspěvek z fondu solidarity je dosažitelný pro všechny.

S pozdravem vedení školy

Ing. Slávka Lupačová