Zahraniční zájezdy v letech 1992 - 2008

Zahraniční ozdravně - poznávací zájezdy pořádá naše škola od roku 1992. Na přelomu května a června vyjížděla 1.skupina a na totéž místo potom jela 2.skupina v září (v poslední době v důsledku úbytku dětí už vyjíždíme pouze v jednom termínu). Kromě toho, že si děti oddechnou od školních povinností a utuží své zdraví na sluníčku a ve slané mořské vodě, procvičí se i v některých dovednostech v kuchyni (zásoby si vždy vezeme s sebou) a hlavně poznají některá zajímavá místa na jih od našich hranic. Postupně jsme takto navštívili:

Rok Místo pobytu Co jsme viděli
1992 Bibione - Itálie Benátky, Terst, Salzburg
1993 Oropesa - Španělsko Monte Carlo, Barcelona, Peniscola, Valencie, Avignon, Innsbruck
1994 Lanterna - Chorvatsko Jeskyně Postojna, Rovinj - lodí, Pula, Pazin, Motovun
1995 Gallipoli - Itálie San Marino, Alberobello, Lecce, Vesuv, Benátky,
1996 Oropesa - Španělsko San Remo, Barcelona, Peniscola, Morella, Montserrat, Ženeva
1997 Vieste - Itálie San Marino, jeskyně - lodí, Manfredonia,Monte Sant Angelo, Ravenna
1998 Valverde - Itálie Sant Apollinare, Urbino, Rímini, Verona
1999 Vieste (místo Chorvatska) Jeskyně - lodí, Peschici, Monte Sant Angelo, Loreto
2000 Rabac - Chorvatsko Jeskyně Postojna, Pula, Labin
2001 Paestum - Itálie Pompeje, Vesuv, Paestum, Řím