Nabídka zahraničního zájezdu - Rumunsko

ZAHRANIČNÍ ZÁJEZD
Vážení rodiče,
našim žákům 8. a 9.tříd se naskýtá zajímavá příležitost zúčastnit se spolu se studenty gymnázia Nový Porg zahraničního zájezdu s přírodovědnou náplní. Zájezd směřuje do krásného rumunského pohoří Apuseni na stálé tábořiště, z něhož se vyráží na jednodenní výlety. Je tudíž fyzicky nenáročný, zato však plný zajímavých poznatků z přírodopisu, zeměpisu i dějepisu.

Vaše děti nepotřebují žádné znalosti pouze chuť poznávat a trošku chodit po kopcích a mít základní vybavení do přírody ( spí se ve spacím pytli ve stanech - noční teplota se pohybuje okolo 15° C , vaří se na vlastním vařiči ve dvojicích nebo čtveřicích z vlastních zdrojů - s nákupem vhodných potravin poradí učitelský doprovod, nákup některých základních potravin je možný na místě ).

Zájezd organizuje CK Pavel Veselý z Brna, která se na podobné pobyty specializuje a má s nimi dlouholeté zkušenosti ( osobně vyzkoušeno ) Cena zájezdu je 6000,-Kč
Cena neobsahuje pojištění účastníků a kapesné do max.50 EUR
Termín zájezdu je 18.6. – 26.6.2015
Doprava vlastním autobusem se dvěma řidiči, možnost zakoupení nápojů
Doprovod za vinořskou školu by zajistila Jana Kubcová ( Př, Aj )
Přihlášení na akci : závazný zájem je třeba oznámit do konce března, prvotní zájem raději již na třídních schůzkách 19.března
Jakékoli bližší informace, které potřebujete pro své rozhodnutí, lze získat od p uč. Kubcové buď na třídních schůzkách nebo již dříve telefonicky či po dohodě na osobní schůzce.

Jana Kubcová, učitelka Př a Aj, ZŠ Vinoř