ZŠ VINOŘ OBHÁJILA VÍTĚZSTVÍ V OBVODNÍM KOLE TURNAJE ŠKOLNÍCH DRUŽSTEV PRAHY 9 V BADMINTONU

V úterý 15. 3. 2016 proběhlo v naší tělocvičně Obvodní kolo turnaje školních družstev z Prahy 9 v badmintonu, který uspořádal DDM Prahy 9 letos již podruhé. Turnaje se zúčastnili žáci II. stupně ze  ZŠ Vinoř, ZŠ Satalice, ZŠ Čakovice a letňanské ZŠ Tupolevova. Během dopoledne bojovala všechna družstva systémem každý s každým. Za každý tým nastoupili hráči ve dvouhře chlapců, ve dvouhře dívek a v libovolně složené čtyřhře.

Za naší ZŠ se v jednotlivých zápasech vystřídali Tomáš Panocha z 9.B, Petr Nejedlý ze 7.tř., David Bhuiyan ze 6. A, Bára Johnová a Jakub Kučera ze 6. B. Všichni badmintonisté z našeho školního kroužku si vedli výborně a ve všech zápasech s přehledem zvítězili.

Celkově jsme tak v tomto druhém ročníku obhájili 1. místo!

Nejvyrovnanější souboj jsme svedli se ZŠ Satalice, která nakonec obsadila 2. místo jen těsně před ZŠ Čakovice. Jako vítězné družstvo jsme získali pohár a diplom, ale hlavně postup do celopražského krajského kola, které proběhne v červnu 2016. Tady budeme znovu obhajovat vítězství, které jsme si vybojovali v minulém školním roce.

Všem členům našeho vítězného družstva moc gratulujeme a děkujeme za skvělou sportovní reprezentaci školy.