SATALICKÁ LAŤKA 2013

Ve čtvrtek 19. 12. 2013 se výběr našich žáků zúčastnil vánoční soutěže ve skoku vysokém - Satalické laťky. Získali jsme 3 zlaté, čtyři stříbrné a jednu bronzovou medaili. Největšího úspěchu dosáhl Matěj Vevera, který zdolal výšku 163cm.

Celkem naší školu reprezentovalo 13 sportovců: 6. třída: Michal Půda, Robert Šmíd, Jakub Kladiva Alenka a Kateřina Roučková. 7. třída: Adam Trupl a Pavel Červenka. 8. Třída: Petr Štěpánek, Nikola Péčová a Tereza Typltová. 9. třída: Matěj Vevera, Daniel Predka a Simona Těšínská.
Dařilo se jak dívkám, tak chlapcům. Celkem jsme si odvezli 8 medailí.  Nejprve Kateřina Roučková  vyhrála skvělým výkonem 125cm kategorii 6. tříd. Poté přidal zlatou Adam Trupl a stříbrnou Pavel Červenka.  Tereza Typltová skončila společně s Nikolou Péčovou na 2. -3. místě a také Petr Štěpánek skončil druhý. Simona Těšínská pak doplnila sbírku medailí o bronzovou medaili. Kategorii chlapců ovládl suverénním výkonem163cm Matěj Vevera.
Ostatní startující také statečně bojovali a odváží si cenné zkušenosti do dalších ročníků Satalické laťky.