Miranovy duby 2021 - XXXIV.ročník

Po roční pauze, zaviněné covidovou situací, jsme opět mohli pro děti prvního stupně uspořádat tradiční běh s názvem Miranovy duby. Tento rok již 34.ročník.

V pondělí 27.9. na start nastoupily děti z prvních, druhých a třetích tříd. Počasí bylo na běh jako dělané. Mezi sebou závodili vždy chlapci a dívky ze stejného ročníku. Na startu tak bylo okolo třiceti běžců v každé kategorii. Na závod se děti velmi těšily a jistě si ho také užily. Výkony byly hezké. První tři závodníci získali zasloužené diplomy a medaile. Ostatní děti alespoň malou odměnu.

Ve středu 29.9. závodili žáci čtvrtých a pátých tříd. Počasí nám opět přálo. Závodníci si nasadili čísla a za výstřelu ze startovní pistole na trať vyběhli nejprve čtvrťáci, poté páťáci. Opět jsme odměnili první tři z každé kategorie a drobností i ostatní závodníky.

Poděkování patří třídním učitelům, kteří vehementně povzbuzovali své žáky. Za uspořádání závodu děkuji Kateřině Kautské, pomocníkům z 8.A a 9.A a fotografce Evče Máchové z 8.B

Zúčastnilo se celkem 276 dětí, výsledky v příloze.

Eva Titěrová

Přikládáme odkaz na všechny fotky z pondělí a středy:
Heslo pro otevření fotek je: duby21