22. ročník fotbalového turnaje McDonald’s Cup

Již několik let se naše škola pravidelně zúčastňuje fotbalového turnaje McDonald’s Cup v kategorii B starší žáci (4. a 5.třída). Letošní okresní kolo se konalo 11.4.2019 v Horních Počernicích při FZŠ Chodovická. Hraje se na umělé trávě systémem 5+1. Do krajského kola postupuje pouze vítěz z okresního kola. Za velmi chladného počasí kluci výborně odehráli základní skupinu a postoupili do semifinále, ve kterém zvítězili nad ZŠ Balabenka 3:0. Jsme ve finále a máme velkou radost!! Ve finále jsme se utkali se silným soupeřem ZŠ Tupolevova. Po remíze v základní hrací době se kopaly penalty, které pro naše fotbalisty nedopadly dobře. Kluci skončili na krásném druhém místě a odnesli si pohár a medaile. Velmi nás také potěšila pochvala od pánů rozhodčích a okresního štábu turnaje. Hoši děkujeme, byli jste skvělí. Sportu zdar a fotbalu zvláště!!!

Sestava: Adam Ledvina (G) a (K), Filip Titěra, Michal Matušinec, Štěpán Pastrňák, Daniel Dřevíkovský, Marek Müller, Martin Štoček, Jakub Zeman, Jan Ambrož