Obvodní kolo ve florbalu

Ve dnech 3.12. a 4.12.2013 pořádal Dům dětí a mládeže Prahy 9 „Obvodní kolo ve florbalu“. Vzhledem k velkému počtu účastníků se soutěž pořádala ve dvou základních školách a to u nás ve Vinoři a v Čakovicích. Celkem soutěžilo 11 škol v kategorii mladších žáků a 13 škol v kategorii starších žáků. Velice dobře si vedli opět mladší žáci, kteří postoupili do finále a umístili se na vynikajícím druhém místě po závěrečné prohře 2 : 0 s gymnáziem J.Seiferta. Starší žáci skončili ve druhé skupině na posledním místě. Přesto je potřeba ocenit jejich snahu a bojovnost, s jakou nastoupili i do posledního zápasu s papírově lepším soupeřem. Všem žákům naší školy patří poděkování za reprezentaci a slušné vystupování v rámci pravidel ve všech zápasech.