Rekonstrukce školní jídelny - ředitelské volno

23.11.2021

Od 22.11.2021 se stravujeme podle informací z 9.11. Příprava byla asi velmi dobře promyšlena, vše proibíhá naprosto hladce. Bohužel musíme oznámit, že rekonstrukce se z důvodu objektivních potíží při stavbě protáhne do konce ledna příštího roku. Ředitelské volno 20.- 22.12.2021 platí, od 3.1. se budeme stravovat jako v současné době až do ukončení rekonstrukce.

9.11.2021

Upřesnění způsobu stravování od 22.11.do 17.12.2021

Žákům bude oběd vydán v jednorázové nádobě (zavírací dělená krabička). Oběd nebude obsahovat polévku. Třídy I. až III.ročníku budou obědvat ve svých třídách. Žáci ostatních ročníků dostanou krabičku s jídlem u výdejního stolu v chodbě před školní družinou, konzumovat jídlo budou u stolů ve školní družině. Čas výdeje oběda bude pro jednotlivé třídy stejný jako dosud.

Upozornění

V době ředitelského volna 20.- 22.12.mohou přijít žáci do školní družiny - týká se všech žáků školy. Nebude ale zajištěno stravování. Prosíme využívejte pouze v nejnutnějších případech. Provoz družiny bude od 6:30 h do 17 h.

1.9.2021

Vážení rodiče,
během prázdnin začala rekonstrukce školní jídelny, která po dokončení umožní našim dětem vyšší standard stravování. Po dobu stavby (cca do konce kalendářního roku) Vás i děti žádáme o maximální spolupráci. V současné době je pouze zahrazena část jídelny, což její provoz vůbec neomezuje. Prostor pro vracení použitého nádobí musel být zmenšen, zde může vznikat fronta.
Z důvodu dokončení celé přístavby bude provoz školní jídelny zásadně omezen od 22.11.2021. Nebudeme moci využívat jídelnu, kuchyň bude fungovat ve zjednodušeném režimu, jíst budeme pravděpodobně ve třídách. Průběžně budeme upřesňovat.
Již v současné době  víme, že budeme na určitou dobu nuceni uzavřít i kuchyň, proto ve dnech 20.12. – 22.12.2021 vyhlašuji ředitelské volno.
Pokud by na stavbě nastaly nenadálé komplikace a bylo kuchyň potřeba uzavřít na delší dobu, je možnost vyhlásit ředitelské volno ještě na dny 16.12. a 17.12.2021. S tím v současné době nepočítáme, kdyby bylo potřeba ředitelské volno prodloužit i na tyto dny, budete o tom co nejdříve informováni. Další podrobnosti o průběhu rekonstrukce včetně fotografií budeme přinášet zde.
Děkujeme za pochopení.