Vracení plateb za kroužky a plavání

25.5.2020: V současné době probíhá vracení peněz za kroužky i plavání (III.ročník) na účty rodičů. Vzhledem k administrativní náročnosti vracení probíhá postupně. Pokud platbu neobdržíte do 5.6.2020, ozvěte se na mail lupacova@zsvinor.cz . Děkujeme za pochopení.

Dále budeme vracet 1.000 Kč za školní družinu. Rodičům žáků III.ročníku bude částka poukázána na účet. Žákům I.a II.ročníku bude tato částka převedena na další školní rok. Pokud žák ve školním roce 2020/21 již družinu navštěvovat nebude, částku vrátíme v září.

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci nabízíme možnost vrácení poměrné části platby za kroužky (např. při ceně kroužku 1000Kč/rok činí vratka 400 Kč).

Pokud máte o vrácení peněz zájem, napište nejpozději do 30.4. 2020 e-mail třídnímu učiteli vašeho dítěte. V e-mailu uveďte jméno dítěte, výčet všech kroužků, které vaše dítě navštěvovalo a číslo účtu, kam chcete platbu poslat. Peníze budou zaslány do konce května 2020.

Omlouváme se za komplikace, ale jde o administrativně i účetně náročnou činnost a bez vaší žádosti nelze vrácení peněz uskutečnit.

Pro rodiče žáků 2.ročníku - při dopravě na plavání Vám vznikl  přeplatek 400 Kč (podařilo se nám zajistit velmi levnou dopravu). Tento přeplatek se Vám převede do dalšího školního roku, kdy v září budeme vybírat na dopravu na plavání 600 Kč (místo 1000 Kč). Rodiče žáků, kteří nebudou pokračovat v plavání, dostanou peníze zpět v září.

Pro rodiče žáků 3.ročníku - vzhledem k tomu, že plavání prakticky téměř neproběhlo, vracíme celou částku 1000 Kč. Vyřídíte si u třídní učitelky Vašeho dítěte.

Vedení školy.