Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

ve čtvrtek 17.6.2021 se uskuteční schůzka rodičů dětí, které nastoupí 1.9.2021 do I.ročníku naší školy. Schůzka proběhne v budově školy na Vinořském náměstí 22 od 16:30 h. Rozdělení dětí do tříd je zde v příloze, takže už půjdete ke "své třídní učitelce" a do třídy svých dětí. Sraz všech je v půl páté před školou, učitelky vás odvedou do tříd. Pokud do té doby nedojde ke změně hygienických opatření, prosíme o pobyt ve škole s nasazeným respirátorem. Pokud byste se zrovna necítili zdrávy, na schůzku nechoďte a domluvte se s příslušnou učitelkou mailem.

Někteří z vás už při zápisu dodali "zápisový list" a "souhlas rodičů". Pokud jste tak neučinili, prosíme přineste je na schůzku. Jsou zde v příloze, pokud nemáte možnost tisku, dostanete je na schůzce a vyplníte na místě.

Ještě k rozdělení dětí: Vyhověli jsme všem požadavkům, které byly vzájemné. Pokud byl požadavek na spolužáka jednostranný, snažili jsme se vyhovět také, ale zde už to ve všech případech nešlo. Děkujeme za pochopení.