2014/15 - projekt "spolu a rádi" - malování v tescu

Hyperpohádka

Za devatero regály, pokladnami, prodavači a zákazníky žije krásná princezna.
To je ale zvláštní pohádka ?!?
Ale ta princezna tam skutečně je. A také šneci, srdíčka, koně, domečky a další pohádkově krásné obrázky.
A kde????
Tak od začátku. V sobotu 15. 11. se část 4.A, pár maminek a kamarádi vydali do OCL. Služební branou všichni vstoupili do království Tesca. Tam, kam běžné oko zákazníka nedohlédne, byly dlouhé, čistě bílé chodby. Jedna chodba jako druhá. A těmto bílým chodbám se rozhodla paní královna Ředitelka I. vdechnout život, barvy a krásu. Protože to byla moudrá paní královna, věděla, že nejkrásnější obrázky jsou ty veselé a plné radosti. Dětem půjčila barvy, štětce a nechala je malovat. Děti malovaly, až jim od štětců barva stříkala. A zdařilo se. Bylo to jako kouzlo. Od těch dob již všichni z království Tesca chodí veselými chodbami a děti mají o nevšední zážitek navíc. Královna je odměnila sladkým pokladem a zazvonil zvonec a doufáme, že spolupráce není konec.
Děkujeme moc paní ředitelce hypermarketu Tesco Letňany i těm, co po nás uklidili barevnou spoušť!!!
 Zuzana Štočková + 4.A