2014/15 - projekt "spolu a rádi" - jarmark

Hody, hody doprovody nemáme strach z nepohody,

Ať je zima, ať je mráz, spolu nám jde všechno snáz.

V neděli jsme společně dokázali odmoderovat celý Velikonoční jarmark na Dlabačově. Od devíti hodin ráno zhruba do čtyř odpoledne vydrželi mladí herci ve střehu na pódiu i pod pódiem, zvládly neustálý boj s trémou, zimou i mikrofony. Děti uvedly všechna vystoupení od přivítání pana starosty, přes vystoupení školek, flétniček, zumby, skupiny NJP, vystoupení  3. třid, cvičení Majky Šulové, Divadýlko Na konečný. Zvládly rozhovory s Petrem Suchoněm nebo Honzou Tunou. Za odměnu si pořádně rozproudily krev při tanci na písničky skupiny Kabát revival.
Jsem na děti nesmírně pyšná, že dokázaly nacvičit celý program v rekordně krátkém čase a vše nádherně předvedly. Opět ukázaly, že jsou to dříči, skvělá parta a šikulové. Kdo se tam byl podívat, jistě se mnou souhlasí. Smekám před nimi a děkuji.