2013/14 - projekt "spolu a rádi" - výlet do Koněpruských jeskyní

Lide Vinořský, roztáčej kola! Láska je práce-a práce volá!!! Ať žije 1. máj :D

1.máj býval svátkem práce, tak zapomeňme na prázdniny a hybaj do roboty.
Místo nástěnky jsme ozdobili svou přítomností Koněpruskou jeskyni.
V jeskyni nás prvomájově provedla průvodkyně Maruška, která děti okamžitě zaměstnala. Rozdala funkce klíčníka, osvětlovače, zpěváka, počtáře, hledače a spoustu jiných funkcí, při kterých nám těch 533 schodů ani nepřišlo tak namáhavých.
Průvod pokračoval dál pěšky do Berouna cestou necestou. Místo mávátkem mával Michal Lupač telefonem s GPS navigací. Některé děti pod náporem ušlých kilometrů viděly rudě a chtěly vyhlásit válku mě, vzdálenosti Berouna od Koněprus, únavě, hladu, žízni… Nakonec se ale naštěstí objevilo nádraží a tak jsme vypustili pomyslnou holubici míru a unavení padli do vlaku.
Osmihodinovou pracovní dobu jsme o veliký kus přetáhli, ale stálo to za to. Budeme vzpomínat na KSČ – Krásně strávený čtvrtek…