Přijímací řízení na školní rok 2021/22

Zájemci z řad rodičů žáků 2.- 3.ročníku dostanou v červnu přihlášku, kritéria a čestné prohlášení, kde uvedou stav k 1.9.2021 (nebo s to můžete stáhnout zde z přílohy). Rodiče dětí 1.ročníku toto dostanou při nástupu do školy (nebo opět stáhnout z internetu). Všichni zájemci toto odevzdají od 1.do 3.9.2021. V dalším týdnu  potom dostanou rodiče vybraných dětí zápisový list. Po dobu prvního týdne zajistíme hlídání všech dětí. Přijmout můžeme maximálně 200 dětí. Pokud by počet zájemců splňujících kritérium 1 byl větší, nebudou přijaty děti v pořadí od věkově nejstaršího tak, aby počet dětí ve ŠD byl maximálně 200 - nelze překročit.

Potřebné dokumenty jsou také v příloze. Můžete si je vyplnit a zajistit potřebná potvrzení předem a 1.9. odevzdat.