Kroužek badmintonu - Tradiční vánoční turnaj rodinných dvojic

Ve středu 11.12.2013 se v naší tělocvičně sešli již po několikáté mírně a středně pokročilí badmintonisté z našeho školního kroužku, aby spolu s rodiči vytvořili dvojice pro turnaj ve čtyřhrách.

Všichni dorazili na čas, přinesli spoustu sladkých i slaných dobrot, ve školní jídelně nám uvařili výborný vánoční čaj a turnaj mohl začít. Účastníků bylo celkem 30, rozdělili jsme je do 6 skupin, aby si pokud možno každý co nejlépe zahrál. Dvě skupiny tvořili naši nejmladší hráči, třetí skupina se skládala z již pokročilejších borců a čtvrtá skupina to byli ti nejzkušenějších. Zbylé dvě skupinky dostaly pracovní název maminkovské, protože dospělou část páru tvořily pouze ženy-maminky(tety). Všichni byli lehce vánočně naladěni, vzájemné zápasy probíhaly v pohodové atmosféře, přesto nechyběla bojovná nálada a o zajímavé sportovní výkony nebyla nouze. Po 19. hodině se dohrály poslední zápasy, rozdaly jsme diplomy a drobné ceny a v přátelské atmosféře jsme takto dohromady ukončili rok 2013. (Výsledky v příloze).

Děkujeme všem za účast a pěkné badmintonové výkony a přejeme krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do Nového roku 2014.

Petra Cittová, Martina Vacková, Eva Titěrová