4.ročník obvodního kola v badmintonu

Naše škola zatím ani jednou nechyběla na obvodním kole v badmintonu. Soutěž družstev jsme v předešlých ročnících vždy vyhráli, takže nás čekala obhajoba loňského vítězství. Tentokrát se zúčastnilo nejvíce škol ( 7) a výkonnost rok od roku také roste.
Družstvo ve složení: Myšičková Tereza, Johnová Barbora, Březinová Barbora, Kučera Jakub, Bhuiyan David a Petr Nejedlý nastoupilo s jasným cílem zvítězit. Základní skupinu jsme bez ztráty zápasu vyhráli. Semifinále proti Čakovicím bylo také vítězné. Závěrečné finále proti gymnáziu Špitálská bylo lehce napínavé. Vítězství poměrem 2:1 ale patřilo nám. Postoupili jsme tedy jako vítězové na krajské kolo, které bude v červnu a kde také obhajujeme vítězství.