Školní rok 2012/2013

15.5.byla ve všech třetích třídách zadána srovnávací písemná práce z matematiky a předmětu "Člověk a jeho svět". Výsledky ukázaly, že děti jsou ve všech třídách připraveny velmi dobře, jejich výkony korespondovaly s ohodnocením na vysvědčení. Zároveň se ukázalo, že ačkoli v matematice používají paní učitelky různé metody práce, výsledek je shodný a tvoří dobrý základ pro práci ve vyšších ročnících.

Srovnávací práce z českého jazyka byla zadána 29.5. Výsledky v jednotlivých třídách byly opět vyrovnané a souhlasily s ohodnocením dětí na vysvědčení. Shodný test byl zadán v roce 1999, výsledky z letošního roku jsou v porovnání ve všech třídách lepší (což je potěšitelné pro rodiče, protože v tomto ročníku se sešly opravdu šikovné děti).

V rámci evaluační činnosti jsme 6. a 7. prosince provedli dotazníkové šetření  v 6. – 9. ročníku naší školy. Cílem bylo zjistit, jak se  žáci  ve vinořské škole cítí. Výsledky v příloze.