Provoz mateřské školy přerušen

Vážení rodiče,

po dohodě vedení školy s představiteli MČ Praha - Vinoř uzavírá ředitel ZŠ a MŠ mateřskou školu od čtvrtka 19.3.2020 do odvolání. Pokud se situace změní, budou informace zde na webu školy a v tištěné podobě na dveřích MŠ.

Děkujeme za pochopení.

Další informace:

Potvzené tiskopisy "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení" si můžete vyzvednout ve třídě, do které Vaše dítě chodí, ve čtvrtek a pátek 19. a 20.3. vždy v 6:30 - 8:30 h a 14:30- 16:30 h. Potvrzujeme část A, kde si ještě doplňte rodné čísko dítěte. Pokyny k vyzvednutí: Zazvoňte na třídu a paní učitelka Vám tiskopis přinese, do budovy nebude přístup. Pokud se Vám nepodaří tiskopis vyzvednout v uvedených dnech, můžete ho obdržet v základní škole po telefonické domluvě na 286 850 024 nebo 286 028 249.

Platby: za březen budeme vracet školné 200 Kč, za duben a dále podle doby uzavření MŠ. Vyúčtování provedeme v červenci.