MŠ - informace o vracení peněz

Školné: 13.5.2020 jste obdrželi vyúčtování školného za měsíc březen a duben. Za březen - 200,-Kč, za duben 500,-Kč. Někteří z Vás platbu v měsíci dubnu zrušili, proto jsme pro přehlednost přistoupili k okamžitému vyúčtování, nikoli až v červenci, jak jsme původně na našich webových stránkách uváděli. Další vyúčtování bude v červnu za květen - platba školného za květen bude 150 Kč.

Akce: Vybírali jsme 600 Kč na pololetí, vracet budeme 500 Kč. Dětem, které zůstávají v MŠ převedeme tyto peníze na první pololetí příštího roku (toto pololetí budeme výjimečně vybírat pouze 500 Kč, tedy nebudete platit). Dětem, které přecházejí do naší základní školy převedeme tyto peníze místo platby 500 Kč na sešity a pomůcky. Dětem, které přecházejí jinam, peníze vrátíme.

Omylem stržené inkaso: 7.5.2020 jsme některým z Vás omylem strhli inkasní platbu stravého, kterou jste zaplatili již minulý měsíc. Vše máme evidované a omylem strženou platbu jsme Vám odeslali hned 7.5. zpět na účet. Pokud omylné inkaso neproběhlo ihned a proběhne později, peníze se Vám započítají do vyúčtování příštího měsíce. Děkujeme za pochopení.

Kroužky: Vracíme na základě žádosti 400 Kč - do konce května.