Informace k zahájení školního roku 2022_23 v MŠ

Vážení rodiče nově přijatých dětí,
přinášíme vám informace k zahájení školního roku 2022/2023.
Školní rok bude zahájen 1.9.2022.
Rozdělení dětí do tříd je zveřejněno (se zveřejněním jména Vašeho dítěte jste dali souhlas při podpisu přihlášky k předškolnímu vzdělávání).
Podmínkou pro vstup dítěte do mateřské školy je odevzdaný evidenční list, kde musí být lékařské potvrzení. Řada z Vás přinesla k zápisu s žádostí o přijetí zároveň evidenční list, ovšem bez vyjádření lékaře. Z tohoto důvodu je neplatný. Po rozdělení dětí do budov a tříd vidíte, kam můžete evidenční list donést již v přípravném týdnu – poslední týden v srpnu. Nejpozději však při prvním předání dítěte do třídy. Bez potvrzeného evidenčního listu lékařem dítě nebude přijato!
Srdečně Vás zveme na schůzku třídní, která se bude ve všech třídách konat v pondělí 5. září 2022 od 16.30 hod.