2.11.třídy v Mikulovické ulici uzavřeny

2.11.2020 16:45 h

Konečně jsme dostali rozhodnutí od hygieny. Pokud Vaše děti nebyly ve dnech 29. a 30.10. v mateřské škole, nepřišly do kontaktu se zaměstnancem, který onemocněl Covidem 19. Hygiena rozhodla, že tyto děti mohou dále od 3.11. mateřskou školu navštěvovat.
Nabízíme Vám tuto možnost, jelikož máme i zaměstnance, kteří se o Vaše děti postarají.
Otevřeny budou třídy Houbiček a Jahůdek, děti ze třídy Lištiček se do těchto dvou tříd rozdělí.

Rodičům, jejichž děti ve dnech 29.10. a 30.10.2020 v mateřské škole byly a tudíž byly v kontaktu se zaměstnancem, který onemocněl Covidem 19, zasíláme  mailem pokyny, které nám pro ně zaslala HHMP. Podle HHMP jsou rodiče povinni se těmito pokyny řídit.

1.11.2020

Vážení rodiče,
z důvodu potvrzené nákazy Covidem 19 u zaměstnance MŠ v budově v ulici Mikulovické (pův.budova MŠ), budou třídy z této budovy dne 2. 11. uzavřeny.
V neděli, 1.11. se nám, bohužel, přes velkou snahu nepodařilo HHMP telefonicky kontaktovat.
Sledujte naše stránky, během zítřejšího dne pro nás vydá hygiena HMP pokyny, o kterých Vás budeme neprodleně informovat.
Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k tomu, že kuchařky s nakaženou v kontaktu nebyly, pro důchodce a třídu Broučků normálně vaříme.