Nové informace ke stravování seniorů

Od 1.9.2020 se po dohodě s radou obce zvyšuje cena oběda pro seniory na 59 Kč. Důvodem je zvyšování cen potravin a vydávání obědů v plastových krabicích. Doufáme, že i tak budete se stravou ze školy spokojeni.

Vážení spoluobčané seniorského věku,
od pondělí 20.4.2020 obnovujeme možnost stravování seniorů ve školní jídelně. Nově si pro obědy budete chodit do vývařovny v budově mateřské školy Mikulovická 337 (výdejní okno je zezadu v budově, obcházejte směrem doprava). Nově se bude postupovat trochu jinak než doposud.

1.    Máte-li o odběr obědů zájem, přihlaste se na telefonním čísle 607 021 639 (denně mezi 8 a 12 h, paní Novotná).

2.    Obědy je nutné platit z účtu formou inkasa, pokyny dostanete při prvním odběru oběda od paní Novotné. Ve výjimečných případech (pokud nemáte účet) dostanete složenku. Cena oběda zůstává stejná. Přeplatky, které Vám vznikly ve školní jídelně, budou automaticky započítány nyní.

3.    Tím, že se přihlásíte, máte automaticky přihlášen vždy celý měsíc (duben od 20.4.), pokud oběd nechcete, musíte si ho odhlásit nejpozději den předem na výše uvedeném telefonu (lze i sms zprávou s uvedením Vašeho jména).

4.    Po dobu opatření proti koronaviru budou obědy vydávány zabalené v jednorázové plastové krabici. Prosíme dodržujte 2 m rozestupy a používejte roušky.

5.    Výdejní doba je 11 až 11.30 h. v mateřské škole se vaří pouze jedno jídlo.

Doufáme, že budete spokojeni a přejeme dobrou chuť.