FLORBALOVÝ TURNAJ ŠKOLNÍCH KROUŽKŮ

První letošní florbalový turnaj školních kroužků se uskutečnil na pražských Stodůlkách ve sportovní hale SH Lužiny. Turnaj byl určen výhradně pro kluky a holky ze základních škol z Prahy a středních Čech. Nejen že naši malí sportovci změřili své síly a dosavadně nasbírané zkušenosti v zápasovém tempu, ale současně si užili spoustu zábavy s kamarády pod neutichající podporou svých rodičů. Krásnými florbalovými momenty a často i humornými situacemi těch nejmladších účastníků dělali velkou radost i trenérům a pořadatelům.

Děti ze všech základních škol soutěžily ve třech věkových skupinách, a to 0. - 2. třída, 3. - 4. třída a 5.-7. třída.

V nejstarší kategorii 5.-7. tříd byly děti z naší školy zařazeny do týmu ATHÉNA, se kterým vybojovali 3. místo.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem hráčům a hráčkám, kteří se turnaje zúčastnili. Velký dík náleží rovněž rodičům, rodinným příslušníkům a všem fanouškům, kteří přišli své ratolesti podpořit. ratolesti.

Příští turnaj se bude konat 21 a 22.1.2023, tak se nezapomeňte přihlásit již nyní na www.florbalprodeti.cz