Akce školy 2022/23 - proběhlé
Od 1.1.2023 budou akce školy uveřejňovány v Bakalářích v záložce Plán akcí - Bakaláři - mezi školou a rodinou (bakalari.cz) . Zde už budeme uveřejňovat pouze články a foto z jednotlivých akcí.
Čt 15.12. - V.A - výstava betlémů ve Ctěnicích
St 14.12. - V.A - vánoční dílny
- 5.oddělení ŠD - Vánoce s tradicemi
Út 13.12. - 1.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Včelí medvídci
St 7.12. - 7.- 9.ročník - Jak být klukem/holkou - listování s Lukášem Hejlíkem
- 6.oddělení ŠD - Betlémská kaple
Čt 1.12. - výběr žáků 8.A, 9.A+B+C - zájezd Drážďany
Út 29.11. - 5.A+B+C+D - planetárium - Voyager - příběh věčného poutníka
- 7.- 9.ročník - preventivní program - Práva a povinnosti (vždy třída 1 h)
Po 28.11. - 7.- 9.ročník - preventivní program - Práva a povinnosti (vždy třída 1 h)
Pá 25.11. - 9.A+B+C - SCHOLA PRAGENSIS
- výběr 6.- 7.ročník dívky - florbal na ZŠ Čakovice
Čt 24.11. - 8.A+B+C+D - SCHOLA PRAGENSIS
Po 21.11. - 1.A+B - svíčkárna Šestajovice
Pá 18.11. - 4.B+C - mezigenerační projekt Pokladnice vzpomínek
Po 14.11. - 2.B - divadlo Horní Počernice - Maková panenka
St 2.11. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Maxipes Fík
Út 1.11. - 2.B - divadlo Horní Počernice - Maxipes Fík
Po-Út 24.-25.10. - Projektové dny - celá škola - článek, foto
Čt 20.10. - 9.A+B - přednáška "doping"
St 19.10. - 3.A+B+C - divadlo Gong - Dobrodružství Toma Sawyera
- 6.A+B - Hvězdárna Ďáblice - exkurze + pořad
- 9.třídy (3.a 4.h) - PČR - prevence
Út 18.10. - výběr žáků 2.stupně - badmintonový turnaj v naší tělocvičně - článek, foto
- 7.třídy(3.h) a 8.B+C+D (4.h) - PČR - prevence
Po 17.10. - 5.(3h), 6.třídy a 8.A (4.h) - PČR - prevence
Pá 14.10. - 1.A+b+C - divadlo Horní Počernice - Erben pohádky
Út-Pá 11.-14.10. - I.stupeň - zdravotníci
Čt 29.9. - 9.A+B+C - kariérní den - setkání s lidmi z praxe
- 7.- 9.ročník výběr žáků - přespolní běh na Xaverově - článek, foto
Út 27.9. - 8.- 9.ročník vybraní žáci - minifotbal na Xaverově - článek
Pá 23.9. - 8.A+C+D - procházka historickou Prahou
Čt 22.9. - 7.B - bojovka na Kampě - článek, foto
Po-St 19.- 21.9. - 6.B - adaptační kurz Zbraslavice - článek, foto
Út 20.9. - Miranovy duby 35.ročník IV.a V.třídy - článek, foto
Po 19.9. - Miranovy duby 35.ročník I.až III.třídy - článek, foto
Út 13.9. - 5.A+B+C+D - Koněpruské jeskyně - článek, foto