Akce školy 2019/20 - proběhlé
So - So 7.- 14.3. - 7.třídy - LVVZ ve Strážném
Čt 5.3. - 4.B+C - divadlo Minor - Sněhová královna
St 4.3. - výběr 2.tříd - hala Pankrác - semifinále dětského fotbalového poháru
Čt 20.2. - 2.A+C - divadlo IMAGE TEATRE - Živý kaleidoskop
Po 17.2. - 7.B - Karlovo nám. - Neviditelná výstava
Út 11.2. - 1.A+B 3.h, 1.C 4.h - MPP - Bezpečně v každém ročním období
- 2.A+B+C+D - MPP - Bezpečný kontakt se psy
- 4.A 3.+4.h - MPP - Bezpečně v dětském kolektivu
Po 10.2. - 3.A+B+C - divadlo Gong - Lakomá Barka
Čt 6.2. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Zahrada
Po 3.2. - 4.A - kino Černý Most
Čt 30.1. - 4.B + 6.A - bruslení Brandýs
Út 28.1. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Veselá nauka klauníka Notíka
Pá 24.1. - 8.A+B+C - Veletrh fiktivních firem pro I.stupeň - článek, foto
St 22.1. - 6.A+B+C - divadlo Gong - Elektrický Emil (po 1.h)
Út 21.1. - 7.A - Roztoky - výstava Zachuchleno - příběh animace + dílna
Čt 16.1. - výběr žáků 2.ročníku - dětský fotbalový pohár v naší tělocvičně
Po 6.1. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Maxipes Fík
Čt 19.12. - 4.B - kino Černý most - Sněžný kluk
- 6.A+C - skanzen Přerov nad Labem
- výběr žáků 6.- 9.roč. - Satalická laťka - článek, foto
- 5.A - spaní ve škole
- 7.A,8.A+B+C,9.A+B - kino Letňany
- 6.B + 7.B - Ctěnický zámek - výstava knih
St 18.12. - ŠD - 3.třídy - Vincent - hudební pásmo J.Suchého
Út 17.12. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Vánoční čas
- 4.C - ZOO - sponzorský den - článek, foto
- 2.A+B+C+D - sférické kino
Po 16.12. - 2.B+D - divadlo Spejbla a Hurvínka - Štědrý večer u Spejblů
- 2.A+C - letiště
- 8.A+B+C - S kůží na trh - program k výstavě P.Síse v DOXu
- 3.A+B+C - skanzen Třebíz - Vánoce na statku
Pá 13.12. - 4.A - sokolovna Vinoř - Únikovka
Čt 12.12. - výběr žáků 3.C - vystoupení pro seniory v gerontologickém centru Praha 8 (13 - 16 h)
- výběr žáků - Vánoční turnaj ve stolním tenise - 34.ročník v naší tělocvičně - článek, foto, výsledky
St 11.12. - 7.A - exkurze - soud pro Prahu 5
- kroužky flétny - vánoční vystoupení ve školní jídelně od 16:30 h - článek, foto
- vánoční turnaj rodičů a dětí v badmintonu
Pá 6.12. - 7.A - Holešovice - Krokodýlí ZOO Praha - článek, foto
St 4.12. - 1.A+B+C - hrad Houska - Mikuláš na hradě
Pá 29.11. - 8.A+B+C - Schola Pragensis
- 4.A - vánoční dílna Dlabačov - od 10 h
- 4.B - vánoční dílna Dlabačov - od 8 h
Čt 28.11. - 9.A+B - Schola Pragensis
- 1.C - vánoční dílna Dlabačov - od 10 h
- 1.B - vánoční dílna Dlabačov - od 8:30 h
- 1.B - vánoční dílna Dlabačov - od 8:30 h
Út 26.11. - 4.B+C - Vánoční Loučeň - článek, foto
- 2.B+D - Vánoční Loučeň
- 1.A - vánoční dílna Dlabačov - od 10 h
- 8.A - vánoční dílna Dlabačov - od 14 h
Po 25.11. - 5.C - vánoční dílna Dlabačov 11:45 - 13:30 h
- 5.D - vánoční dílna Dlabačov od 9 h
Pá 22.11. - 4.A - Planetárium - Polaris
Čt 21.11. - 6.A+B+C - Planetárium - Voyager - článek, foto
St 20.11. - 8.- 9.třída chlapci - výběr žáků - obvodní kolo ve florbalu v naší Tv
Čt 14.11. - 8.A+B+C - Fiktivní firmy - tělocvična 7.a 8.h - článek, foto
Út 12.11. - 2.B+D - Vincent - Pasování čtenářů
Po 11.11. - 2.A+C - divadlo U hasičů - Kocour Modroočko
Po 4.11. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Trapas nepřežiju
- 4.A+B+C - divadlo Gong - Stínadla se bouří
- 8.C - Muzeum hudby - workshop
6.+7.třída - výběr chlapců - florbal - obvodní kolo v naší tělocvičně
St-Ne 30.10.-3.11. - výběr žáků 8.a 9.tříd - zájezd Hornorýnské trojmezí (jazyky, zeměpis, dějepis) - článek, foto
Pá 1.11. - 7.A+B - Pražský hrad - Hra na Hrad - článek, foto
- 6.B - DOX Holešovice - P.Sís: výstava obrazů - O létání a jiných snech (po 1.h)
Pá 25.10. - výběr žáků II.stupně - stolní tenis - v naší tělocvičně
Čt 24.10. - výběr žáků 8.C - soutěž Orffohraní - po 3.hodině - článek, foto, video
- 4.A - divadlo Gong - Jak žil Jules Verne
Út 22.10. - 2.B+D - divadlo Horní Počernice - Zimní příhody včelích medvídků
Út 15.10. - 3.A+B+C - divadlo Horní Počernice - Hrátky s češtinou
Po 14.10. - 7.B - Praha 2 - Únikovka - článek, foto
Po 7.10. - 2.A+C - Planetárium - Polaris
Čt 3.10. - 8.A+B+C - Historická hra v renesanční Praze
St 2.10. - 1.A+B+C - zámek Ploskovice - pohádkový příběh Země snů
Po 23.9. - 2.B+D - ZOO Praha
Pá 20.9. - Miranovy duby 33.ročník - přebor školy v přespolním běhu - IV.-V. roč. - společný článek, foto
Čt 19.9. - 4.A - ZOO - Etologie zvířat
- Miranovy duby 33.ročník - přebor školy v přespolním běhu - I.- III.roč. od 9 h
Čt 12.9. - 9.A - Světluška - článek
Út 10.9. - 6.B - Vyšehrad - divadelní bojovka - Literární expedice