Akce školy 2015/16 - proběhlé
Út 28.6. - 6.A+7.třída - Husité v táboře
- 8.třída - Pražský hrad
Pá 24.6. - 4.C - Národní muzeum - Archa Noemova
- 4.A+B - výlet Brandýs zámek - článek, foto
- 8.tř. - Vyšehrad
Čt 23.6. - 4.A+B - výlet Ostrá - článek, foto
- 6.B - Divoká Šárka
- 6.A, 7., 8. - kino Letňany - Alenka v říši divů
St 22.6. - 6.A+B dívky - Lanové centrum
- 4.A+B - projektový den
- 8.tř. - ZOO
St-Pá 22.- 24.6. - 4.C - projektové dny - článek, foto
Po-Pá 20.- 24.6. - 9.B - škola v přírodě - Poslův mlýn
- 5.B+C - škola v přírodě - Slovanka, Jizerské hory - článek, foto
- 9.A - škola v přírodě
-5.A - škola v přírodě Josefův Důl
Po-Út 20.- 21.6. - 4.A+B+C+6.B - nocování v safari - článek, foto
Pá 17.6. - 8.třída - Kavárna potmě
St 15.6. - 3.A+B - Mladá Boleslav - Templ
Po-Pá 6.-10.6. - 2.A - škola v přírodě - Pavlíčky u Dubé - článek, foto
Pá 10.6. - 1.A+B - výlet Staré Hrady
- 5.A - divadlo - Rychlé šípy
- 5.B - divadlo Minor - Jak kohouti obarvili svět
Čt 9.6. - 7., 8.tř. dívky - Lanové centrum - odpoledne
- 2.B+C - výlet Beroun a Koněpruské jeskyně - článek, foto
- výběr žáků - přebor škol v badmintonu - pražské finále - Hamr - článek, foto
Út 7.6. - 1.C+D - výlet Staré Hrady
- 9.B - pořad o K.Čapkovi - 10:30h ve škole
- 2.B - Projekt "Bezpečně nejen do školy" - článek, foto
St-Pá 1.- 3.6. - Olympiáda dětí a mládeže Vinoř 2016 - závěrečná zpráva, foto
Út 31.5. - celá škola - slavnostní zahájení Olympiády dětí a mládeže Vinoř 2016 - 13:30 - 16:00 h - článek, foto
- 8.tř. - prevence - Autorská práva (MPP)
- 1.A+B+ 2.A+B+C - Divadlo Minor - O Smolíčkovi
Po 30.5. - 6.A+B - prevence - Bezpečné chování II. (MPP)
- 7.tř. - prevence - Kyberšikana (MPP)
- 2.C - prevence - Péťa sám doma (MPP)
- 1.C+D - Divadlo Minor - O Smolíčkovi
Pá 27.5. - 5.A+B - prevence - Bezpečné chování I. (MPP)
Čt 26.5. - 3.B - prevence - Bezpečné chování I. (MPP)
- 4.A+B+C - prevence - Bezpečné chování I. (MPP)
- Závěrečné vystoupení kroužků flétna, kytara a divadlo Housle na stromě - foto
St 25.5. - 1.C+D - prevence - Péťa sám doma(MPP)
- 3.A - prevence - Bezpečné chování I. (MPP)
- 5.C - prevence - Bezpečné chování I. (MPP)
Út 24.5. - 1.A+B, 2.A+B - prevence - Péťa sám doma(MPP)
- Závěrečné vystoupení kroužku sborový zpěv
So 21.5. - 5.A - divadelní představení Alenka v říši divů - článek, foto
Pá 20.5. - 9.B - Karel IV.- výstava v Jízdárně praž.hradu, Chrám sv. Víta
Čt 19.5. - vybíjená - celopražské kolo - finále - výběr dívek 5.tříd
Út 17.5. - Běh osvobození Vinoře - 32.ročník - výběr žáků - výsledky, foto
- vybíjená - celopražské kolo - výběr dívek 5.tříd
Pá 13.5. - 4.A+B+C - Divadlo Minor - Lipany
St 11.5. - 3.B - Karel IV.- Co vyprávěly sochy na Karlově mostě
Út 10.5. - 9.A - Street art - Muzeum hl.města Prahy - článek, foto
- výběr žáků - st.žáci a ml.žákyně - Pohár rozhlasu v atletice
Po 9.5. - výběr žáků - ml..žáci a st.žákyně - Pohár rozhlasu v atletice
Čt-Po 5.- 9.5. - výběr žáků - zájezd do Anglie - článek, foto
Pá 6.5. - 5.C+6.A+7. - kino Brandýs
St 4.5 - 3.A - Karel IV.- Co vyprávěly sochy na Karlově mostě - foto
- 8.třída - exkurze v chem.institutu
- 1.C+6.A+9.A - kladení věnců v 10h před hřbitovem
Po 2.5. - 4.A+B+C - kino - Příběh lesa
Pá 29.4. - 4.A+B+C - Mamuti na Točníku - článek, foto
- 2.A+B+C+5.A - projekt čarodějnice - článek, foto - 5.A - 2.B
- 8.třída - národní divadlo
Út 26.4. - 1.A+B - Divadlo Minor - Libozvuky
- výběr 5.tříd - obvodní kolo ve vybíjené - článek, foto
Po 25.4. - 5.B - vyhlášení vítězů soutěže Srdce s láskou darované
Pá 22.4. - 3.A - Botanická zahrada
St 20.4. - 3.B - Báje a mýty Vyšehradu
Čt 14.4. - 4.C+5.B - prevence - První pomoc - praxe (MPP)
- 6.B - výstava Titanic
St 13.4. - 4.B+5.C - prevence - První pomoc - praxe (MPP)
- 3.A - Báje a mýty Vyšehradu
Út 12.4. - 4.A+5.A - prevence - První pomoc - praxe (MPP)
Po 11.4. - 4.B+C - prevence - První pomoc - teorie (MPP)
St 6.4. - 4.A+5.A - prevence - První pomoc - teorie (MPP)
- 5.B+C - prevence - První pomoc - teorie (MPP)
- 4.B+C - test čtenářské gramotnosti PIRLS
Út 5.4. - výběr 2.- 5.třídy - Běh s kuřetem - článek, foto
Ne 3.4. - výběr žáků 1.a 2.třídy - uvádění hráčů na ligové utkání ve fotbale Dukla - Slavia - článek, foto
Pá 1.4. - 3.A+B - Divadlo Horní Počernice - Pověsti české
Út 29.3. - 4.A+B+C - recitační soutěž - článek, foto
St 23.3. - 4.B - vlastivědná exkurze Praha - článek, foto
- 5.C - výstava Titanic
Út 22.3. - 1.C+D - Divadlo Minor - Libozvuky
- 9.A - testování Stenmark
- 2.B, 5.A - velikonoční dílna Dlabačov - článek, foto
St 16.3. - výběr 2.tříd - pražské finále dětského fotbalového poháru - Petřiny - článek, foto
- 4.C - velikonoční dílna 4.a 5.h na Dlabačově - článek, foto
Út 15.3. - 5.A - celodenní výlet - Tepfaktor
- výběr žáků - badminton - obvodní kolo Praha 9 - v naší tělocvičně - článek
Po 14.3. - 4.B - prev.program navazující na adaptační kurz - 3.a 4.h
Pá 4.3. - 8.třída - Street art
Čt 25.2. - 2.A+B+C - prevence - Bezpečně v každém ročním období
Čt 18.2. - 5.A+B+C, 6.A+B - Recyklace hrou
- výběr 2.tříd - semifinále pražského fotbalového poháru - Motorlet
Út 16.2. - 1.A+B - Divadlo Minor - Zahrada
Po 15.2. - 1.C+D - Divadlo Minor - Zahrada
Út 9.2. - 2.A+B+C, 3.A+B - prevence - Dopravní výchova (MPP)
Po 8.2. - 1.A+B+C+D - prevence - Dopravní výchova (MPP) - článek, foto
So-So 6.- 13.2. - LVVZ sedmých tříd + výběr osmých a devátých tříd - článek, foto
St 27.1. - 7.třída - Krokodýli - článek, foto
Út 26.1. - 6.A - exkurze - Brownův pohyb a jiná pozorování mikroskopem
Po 25.1. - 4.A+B+C - Divadlo Gong - Mauglí
Čt 21.1. - 3.A+B - Divadlo Horní Počernice - Řecké báje
St 20.1. - výběr žáků 1.a 2.ročníku - turnaj v kopané v naší tělocvičně 8-13h
- 2.A+B+C - Divadlo Minor - Jak kohouti obarvili svět
- 4.B - běžkování - SKI park Chuchle
Po 18.1. - 4.C - běžkování - SKI park Chuchle
Pá 15.1. - 4.A - běžkování - SKI park Chuchle
St 13.1. - 1.A+B+C+D - Divadlo Horní Počernice - Jak Krakonoš pekařku Jířu napravil
Po- Pá 11.- 15.1. - 5.A - ŠvP Josefův Důl - článek, foto
St 6.1. - 6.A+B dívky - preventivní program - Čas proměn (1.h)
Po 4.1. - 1.A+B+C+D, 3.A+B - prevence - Bezpečně v každém ročním období - článek, foto
Pá 18.12. - 4.A+B+C - Divadlo Gong - Vánoční koleda
- 5.A - Spolu a rádi - pečení cukroví a večerní vánoční besídka
- 6.B+7.tř. - výlet Brandýs n.Labem
- 5.B - procházka centrem Prahy
- 9.A - procházka Prahou - článek, foto
Čt 17.12. - 2.B - vánoční besídka v 16:30 h
- výběr žáků - Satalická laťka - článek
- 6.A, 8.tř. - kino Letňany - Aldabra
St 16.12. - vánoční vystoupení kroužků flétny, kytary a sboru od 17 h ve školní jídelně - článek, foto
- výběr žáků - Vánoční turnaj ve stolním tenise v naší tělocvičně - článek, foto
Út 15.12. - 5.A - výlet Brandýs n.Labem
- 5.C vánoční besídka v 16:30 h
Čt 10.12. - 1.A+B+C+D+ 2.A+B+C - Divadlo Horní Počernice - Vánoční pohádka o Kapru Karlovi
Út 8.12. - 5.C - vánoční vystoupení na Dlabačově 12- 14:30 h
Po 7.12. - 3.A+B - Divadlo Horní Počernice - Malá mše
Pá 4.12. - 6.A+B - Divadlo Gong - Stínadla se bouří
- 2.C ZOO Praha - článek, foto
St 2.12. - 5.A+B+C - prevence - Drogy I.; 8.tř. - prevence - Právní vědomí; 6.A+B - prevence - Šikana a násilí v dětských kolektivech; 7.tř. - prevence - Kriminalita (Městská policie Praha)
Út 1.12. - 7.tř. - osvěta - R.Uzel
- výběr žáků 8.- 9.tř. - florbal - obvodní kolo - pořádá DDM v naší tělocvičně
Ne 29.11. - školní sbor zpíval koledy ve vinořském kostele - video
So 28.11. - 5.A - Spolu a rádi - přírodovědecké muzeum - článek
Pá 27.11. - 9.A+B, 8.tř. - Schola Pragensis
Čt 26.11. - 3.A+B - Divadlo Horní Počernice - Ahoj světe
Út 24.11. - výběr žáků 5.- 7.tř. - florbal - obvodní kolo - pořádá DDM v naší tělocvičně
St 18.11. - 2.A+B+C pasování na čtenáře ve Vincentu
Po 16.11. - 4.,5.a 6.třídy - Vodní ptáci - přednáška ve škole - článek, foto
Pá 6.11. - 2.A+B+C - Divadlo Horní Počernice
Čt 5.11. - 2.A+B+C - prevence - Vítej na palubě (Harmonia Universalis)
- 7.+8.tř. - prevence - Rozum v zastoupení (Harmonia Universalis)
Út 27.10. - 3.A+B - projekt Malý čtenář - motivační hry
- 5.B+C - zámek Konopiště
- 4.B - ZOO Troja
- 5.A - Jumppark - článek, foto
Ne 25.10. - 5.A - bobová dráha Prosek - článek, foto
Pá 23.10. - 8.,9.třída výběr - stolní tenis - obvodní kolo Čer.Most - článek, foto
St 21.10. - 4.C - Toulcův dvůr - Den stromů - článek, foto
Út 20.10. - 3.A - komentovaná prohlídka Pražského hradu - článek, foto
Pá 16.10. - 4.A - Botanická zahrada
St-Pá 14.-16.10. - 4.B stmelovací pobyt Bedřichov
Út 13.10. - 3.B - komentovaná prohlídka Pražského hradu
Po 28.9. - 5.A - přespání ve škole - článek, foto
Pá 25.9. - Miranovy duby - XXIX.ročník přeboru školy v přespolním běhu od 10 h - 2.- 9.třídy - výsledky, foto
Út 22.9. - Miranovy duby - XXIX.ročník přeboru školy v přespolním běhu - 1.třídy od 11 h ve Ctěnickém háji - článek, foto, výsledky
Út 8.9. - Světluška - žáci devátých tříd se účastní sbírky na pomoc nevidomým - článek, foto
Čt 10.9. - 9.A+B přednáška o Asii
Pá 11.9. - 5.A výlet Mirakulum - článek, foto