vánoční turnaje v badmintonu

Tradiční vánoční turnaj rodinných dvojic badmintonového kroužku pokročilejších hráčů
Ve středu 11.12.2013 proběhne od 15.30 do cca 19.30 vánoční turnaj pro mírně a středně pokročilé hráče našeho kroužku. V turnaji rodinných dvojic změří síly badmintonisté, kteří trénují v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek v našem kroužku. Dvojici tvoří 1 hráč a jeden dospělý. Hrajeme skupinovým systémem ve výkonnostně rozdělených skupinách.
Jako startovné uvítáme slané i sladké vánoční dobroty, které společně ochutnáme během turnaje! Vánoční teplý čaj z jídelny zajistíme!!!
Přihlášky předávejte osobně na tréninku do 7.12.2013!!!
!!!!Na všechny se těší trenérky Petra, Martina a Eva!!!!
Vánoční turnaj badmintonového kroužku nejmladších hráčů
Během posledního letošního tréninku badmintonu našeho nejmladšího družstva „C“ proběhne v pondělí  16.12.2013 od 14.45 malý vánoční turnaj, na který jsou kromě samotných nejmenších badmintonistů zváni také diváci z řad rodičů a prarodičů. Bude se hrát skupinovým systémem, děti změří své síly ve dvouhrách chlapců a děvčat.
Děti si mohou s sebou přinést cukroví, které společně během turnaje ochutnáme!!! Uvařen pro ně bude i teplý vánoční čaj z jídelny!!!
Turnaj potrvá do cca 17.00 hodin. Děti budou potom předány rodičům, se kterými mohou odcházet přímo z tělocvičny domů. Do družiny se již vracet nebudou, všechny věci si přinesou ze šatny již před turnajem.
!!! Na všechny se těší trenérky Petra a Martina !!!