Škola v přírodě 2.A

I naše třída vyjela 30.5 pobyt v přírodě do nádherného prostředí penzionu U Kopyta. V krásném prostředí plném lesů, koní a luk jsme si užili pět dní. Hráli jsem mnoho her, z nichž největší úspěch měli DOBRÝ DEN, HU TU BU, HUTUTUTUTU nebo HAJZLBÁBA. Při hře PONOŽKOVANÁ se děti naučily třídit ponožky a dávat je k sobě, což jistě ocení i maminky doma.

V sobotu jsme měli pěší výlet do Dubé, ale po třech hodinách jsme místo do Dubé došli do Zakšína. Nakonec to nikomu nevadilo, protože jsme cestou hráli mnoho her, povídali jsme si a když nám při tom bloudění docházeli síly, měla paní učitelka v batůžku záchranu v podobě lentilek. A kdy zase budeme mít možnost ztratit se s paní učitelkou v neznámých lesích?

V neděli jsem měli možnost jezdit na koních. A že to byl zážitek! Vždyť sedět na koni obráceně, zvedat ruce za jízdy nebo dokonce na koni klečet, tomu se přeci říká adrenalin! Dětský den jsme zakončili pohádkovou bojovou hrou, kde při splnění úkolů děti dostávaly moc krásné dárečky, které pro nás připravili hodní rodiče.  Ani na našem pobytu v přírodě nechyběly rozcvičky, závody např. v běhu, malování mandal, závěrečná diskotéka s opékáním buřtů a rozdávání diplomů. Máme na co vzpomínat, než příští rok zase vyjedeme na pár dní do přírody.

Třídní učitelka: Andrea Drmotová