POHÁR ROZHLASU 2014

Ve dnech 12. a 13. května 2014 se konala tradiční soutěž v lehké atletice družstev-POHÁR ROZHLASU. Jako minulý rok se tato soutěž konala pro Prahu 9 a 14 v areálu  FZŠ Chodovická.  Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích. V pondělí se představili mladší žáci a starší žákyně. Největšího úspěchu dosáhli mladší žáci, kteří pohár rozhlasu za Prahu 9 a 14 vyhráli. K vítězství nejvíce přispěl Stanislav Mašek, který výkonem 468cm ve skoku dalekém obsadil první příčku. Adam Trupl obsadil druhé místo ve skoku vysokém, když překonal laťku vysokou 145cm .Starší dívky se umístili celkově na 7. místě. V úterý své výkony poměřili starší žáci, kteří obsadili v Praze 9 a 14 celkové 3. místo.  Nejvíce se o toto umístění zasloužil Matěj Vevera, který vynikal ve vrhu koulí i ve skoku vysokém. Mladší žákyně obsadily celkové 6. místo. Nejsilnější disciplínou zde byl běh na 600m a skok vysoký, kde se prosadila a opět o kousek posunula svůj rekord Kateřina Roučková. Tým mladších žákyň byl ale většinou tvořen žákyněmi z šesté třídy, proto se těšíme na příští rok, kde budeme opět bojovat o ještě lepší umístění. Všem zúčastněným sportovcům děkujeme a gratulujeme k hezkému umístění a překonání osobních rekordů v jednotlivých disciplínách.

Mladší žáci: Hladki Mihail, Trupl Adam, Janovský Sebastian, Červenka Pavel, Mašek Stanislav, Panocha Tomáš, Dolejší Matěj
Starší žákyně: Typltová Tereza, Pecková Kristýna, Péčová Nikola, Reková Pavlína, Malá Michaela, Brožová Michaela, Neitzelová Tereza, Slunéčková Barbora, Svěntková Tereza
Mladší dívky: JI Jia Xin, Sládková Tereza, Kubáčková Klára, Roučková Kateřina, Millerová Karolína, Vítová  Adéla, Petrilaková Adéla.
Starší chlapci: Ostrý Matěj, Kubr Michal, Bláha Jan, Štěpánek Petr, Švarc Michal, Sýkora David, Vevera Matěj, Kilinger Sebastian, Kodeš Jakub, Štěpán Jakub