Vystoupení kroužku flétny

Je téměř tradicí, že náš kroužek HRA NA FLÉTNU předvede své dovednosti právě v tomto období a jeho vystoupení otevřelo 12. 12. V 17:00 hod. brány jídelny pro své příznivce, již podruhé v tomto měsíci, tentokrát ale s živou hudbou. Prvňáčci s flétnou okusili první potlesk při veřejném vystoupení, zatímco ostatní třídy jsou již zkušení koncertní mistři. Zahráli jsme nejen tradiční vánoční koledy, ale také jsme zazpívali společnou píseň Z. Svěráka a J. Uhlíře Světové Vánoce. Zajímavostí je, že každá skupinka tuto píseň nacvičovala zvlášť a poprvé se všichni sešli právě na tomto vystoupení. Vše klaplo na jedničku. Věříme, že jsme potěšili ucho i oko všech přítomných. Děkujeme za podporu a bouřlivý potlesk, který děti velice povzbuzoval. Přejeme krásné vánoční svátky a vše nejlepší v nadcházejícím kalendářním roce 2019.

Iveta Koníčková a děti ZŠ Vinoř